loadingimg

Wczytuję dane...
 

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Bestsellery

Wyprzedaż
LOTKI Z PIÓR 44143 WYPRZEDAŻ
Cena:4,00 PLN
6,30 PLN
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
PIŁKA GIMNASTYCZNA GYM DONUT BB 009
Body Sculpture
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
średnia: 5.0  ocen: 1

Realizacja zamówienia: 24

Wysyłka: Dziś

Producent: Body Sculpture

Gwarancja: 24

Kliknij, aby zobaczyć Prezentację
facebookNaszaKlasaMySpaceTwitter
 • Opis produktu

OPIS PRODUKTU:

 • Piłka gimnastyczna GYM DONUT BB 009 BODY SCULPTURE to jedyna na rynku piłka gimnastyczna o spłaszczonym kształcie.
 • Unikalny kształt pozwala piłce na kontakt z większą powierzchnią podłoża, powodując zwiększoną stabilność podczas ćwiczeń.
 • Otwór w piłce sprawia, że jest poręczna i wygodna do siedzenia.
 • Specjalna struktura piłki powoduje, że ciało nie ślizga się po jej powierzchni.
 • Wykonana z najwyższej jakości gumy.
 • Maksymalne obciążenie statyczne i dynamiczne 250 kg.
 • Rozmiar piłki: 60 cm x 35 cm.
 • Kolor: niebieski.


ZASTOSOWANIE:
 • Piłka gimnastyczna GYM DONUT BB 009 BODY SCULPTURE jest nowatorskim przyrządem gimnastycznym, pozwalającym na ćwiczenie wszystkich grup mięśniowych.
 • Brak stabilności, jaką ma ciało podczas ćwiczeń na podłodze, sprawia, że do pracy zostają włączone mięśnie postawne, odpowiadające za utrzymanie kręgosłupa w prawidłowym położeniu. Poprawia zdolność utrzymania równowagi, stabilizacji i kontroli własnego ciała.
 • W przeciwieństwie do przyborów o konstrukcji wypukłej  na tej piłce można wykonywać ćwiczenia mięśni grzbietu, bez nieprzyjemnego dla ćwiczących, wzrostu ciśnienia w jamie brzusznej.
 • Piłka doskonale amortyzuje kręgosłup podczas wielu ćwiczeń, pozwalając tym samym skupić się na ćwiczonej partii mięśniowej. Duża wytrzymałość materiału pozwala na ćwiczenia osobom z dużą nadwagą.   
 • Piłka sprawdza się również doskonale w treningu wytrzymałościowym oraz zajęciach choreograficznych o podwyższonej intensywności. Jest szczególnie polecana w klubach fitness, siłowniach oraz gabinetach fizjoterapii.
 • Jest również wspaniałym rozwiązaniem dla szkół, ze względu na dużą wytrzymałość materiału.
  Sprawdza się również w użyciu w domowym zaciszu, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca i może być również wykorzystywana do siedzenia eliminując garbienie się.


OPIS ĆWICZEŃ:
 1. Połóż GYM DONUT na podłodze. Następnie usiądź na jednej części koła (przed otworem). W miejscu, gdzie znajduje się centrum koła kładziemy plecy, wciskając odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Oprzyj się dłońmi na części piłki, która znajduje się pod odcinkiem piersiowym kręgosłupa- ręce ułożone są równolegle, łokciami na do tyłu, tak aby nie wystawały z linii barków. Palce dłoni znajdują się na zewnętrznej stronie piłki, tak, że kciuki znajdują się na zewnątrz. Cały czas wciskając odcinek lędźwiowy kręgosłupa w piłkę podnieś nogi, ugięte w kolanach, tak aby podudzia były umiejscowione równolegle do podłoża. W fazie bardziej zaawansowanej, można nogi delikatnie wyprostować, cały czas pamiętając o kręgosłupie.
 2. Połóż piłkę na podłodze. Połóż dłonie na przeciwległych bokach koła, dłonie skierowanie do przodu. Następnie uklęknij tak, aby kolana znajdowały się na podłodze, a pomiędzy brzuchem i udami musi być kąt większy od 90 stopni. Brzuch musi być mocno napięty, aby amortyzować odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Następnie ugij ręce w łokciach, które są skierowane prostopadle do tułowia. Po ugięciu następuje wyprostowanie łokci, jednak nie do całkowitego wyprostu. Ruch należy ponowić. To ćwiczenia można też wykonać zatrzymując się w pozycji z ugiętymi łokciami i naciskać dłońmi (raz lewą raz prawą) na piłkę.
 3. Umieść piłkę w pozycji pionowej między kolanami. Następnie wykonaj rytmiczne, pulsacyjne ruchy nogami, ściskające piłkę. Ćwiczenie to może być wykonywane w pozycji leżącej (ręce wzdłuż tułowia, odcinek lędźwiowy kręgosłupa wciskany w podłogę), w pozycji półleżącej (tak jak wyżej, jednak ręce nie leżą płasko , tylko są oparte na łokciach) oraz siedzącej (siedząc np. na łóżku). 
Zapraszamy na stronę Ośrodka szkoleniowego Cheer Project www.cheer-project.pl - oficjalnej Grupy Szkoleniowej systemu ćwiczeń z wykorzystaniem Piłki Gimnastycznej GYM DONUT BB009.


UWAGI:

 • Piłka GYM DONUT BB 009 BODY SCULPTURE jest objęta 24 MIESIĄCAMI gwarancji.